střední Evropa kolem poloviny 20. století - Píšťalová trumpeta

Chromovaná mosaz, délka 57 cm. Neznačeno. Jednotlivé tóny vyznačeny na každé píšťale.

Popzn.: Mírně poškozeno, součástí dražené položky je i plátěný obal.

střední Evropa kolem poloviny 20. století
55483. Píšťalová trumpeta
Dražba ukončena:03.03.2021 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč