Střední Evropa kolem r. 1900

49072. Secesní busta dívky

popis: Mramor, výška 49 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno - opravovaný sokl.

zbývá: 1 dnů, 5 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 000 Kč