Čechy 1. pol. 19. stol.

50106. P. Maria Pomocná

popis: Olej na plátně, 53x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč