Střední Evropa počátku 20. století

303713. Jídelní stůl se 6-ti židlemi

popis: Stůl: dřevo, průměr desky 125 cm, výška 78 cm. 4x židle, 2x židle s područkami, výška 98 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:21:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč