Střední Evropa počátku 20. století - Jídelní stůl se 6-ti židlemi

Stůl: dřevo, průměr desky 125 cm, výška 78 cm. 4x židle, 2x židle s područkami, výška 98 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa počátku 20. století
303713. Jídelní stůl se 6-ti židlemi
Dražba ukončena:15.02.2020 20:21:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč