Olej na plátně, 55x37 cm. Nesignováno. Rámováno.
Oleje na plátnech, 55x36 cm. Nesignovány. Rámovány. pozn.: Rámy mírně poškozeny. Malba je se stopami po restaurátorských zásazích. Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.