Střední Evropa přelom 18. a 19. stol. - Párové obrazy sv. Petra a sv. Pavla

Olej na plátně, 55x37 cm. Nesignováno. Rámováno.

Oleje na plátnech, 55x36 cm. Nesignovány. Rámovány.

pozn.: Rámy mírně poškozeny. Malba je se stopami po restaurátorských zásazích. Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.

Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.
43988. Párové obrazy sv. Petra a sv. Pavla
Dražba ukončena:30.04.2020 21:30:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč