Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

55405. Dekorativní váza

popis: Keramika, výška 31 cm, průměr hrdla 22 cm. Neznačeno.

Pozn.: V místech poškozeno.

zbývá: 41 dnů, 12 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč