Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.

64524. Kleště na odlévání kulí

popis: Obecný kov, délka 15 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 22:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč