Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - Monstrance - stojánek do monstrance je stříbro 800/1000, značeno starou platnou puncovní značkou "slovenské trojvrší s dvojramenným křížem", hrubá hmotnost 28,70 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu a Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Nejdelší strana: 65 cm

Stříbro, obecný kov, sklo. Výška: 65 cm. Celková váha monstrance je 2503,35 g

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
114170. Monstrance - stojánek do monstrance je stříbro 800/1000, značeno starou platnou puncovní značkou "slovenské trojvrší s dvojramenným křížem", hrubá hmotnost 28,70 g
Dražba ukončena:24.04.2024 21:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč