Střední Evropa první polovina 20. století - Šachový stůl

Dřevo, výška 74 cm,rozměr vrchní desky 59x78 cm. Šachové figurky pravděpodobně nepůvodní, pod stolem zamykací schránka na figurky.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa první polovina 20. století
59097. Šachový stůl
Dražba ukončena:19.05.2021 20:15:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč