středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Miniatura muže v šedém kabátu

Kombinovaná technika. 4x3 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
39773. Miniatura muže v šedém kabátu
Dražba ukončena:29.01.2020 20:09:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:12 000 Kč