středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Padlý důstojník VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 72x90 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
46428. Padlý důstojník VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 19:26:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč