středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Přímořská krajina s plachetnicí

Olej na plátně, 73x96 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Výborná práce evropského autora z počátku 19.století zachycující vyloděné obchodníky, odpočívající a slavící v zátoce štastný cíl cesty. Autor si dal záležet, aby zachytil atmosféru tehdejšího nelehkého života obchodníků brázdících světové oceány. Dílo je v perfektní kondici a je to vynikající příležitost pro náročné sběratele.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
48409. Přímořská krajina s plachetnicí
Dražba ukončena:26.08.2020 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč