Olej na plátně, 73x96 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Výborná práce evropského autora z počátku 19.století zachycující vyloděné obchodníky, odpočívající a slavící v zátoce štastný cíl cesty. Autor si dal záležet, aby zachytil atmosféru tehdejšího nelehkého života obchodníků brázdících světové oceány. Dílo je v perfektní kondici a je to vynikající příležitost pro náročné sběratele.