Vincenc Beneš - Domy u řeky

Olej na kartonu, 45x63 cm, signováno vpravo dole V. Beneš, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1883 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

9924. Domy u řeky
Dražba ukončena:26.04.2017 20:19:57
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč