Ján Grotkovský - Zátiší se šeříky

Olej na plátně. 76x98 cm. Signováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 – 1961
Slovenský malíř.

39998. Zátiší se šeříky
Dražba ukončena:30.01.2020 19:20:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč