Václav Radimský

4471. U řeky (Labe)

popis: Olej na kartonu, 68x92 cm, signováno vlevo dole V. Radimský, rám, zaskleno.

1867, Kolín nad Labem - 1946, Pašince u Kolína

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové. (Z posudku: Předložený obraz nazvaný U řeky (Labe) patří k působivým a zdařilým krajinám Václava Radimského).

dražba ukončena: 25.05.2016 18:24:00

vyvolávací cena: 130 000 Kč

vydraženo za: 200 000 Kč