středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.

51989. Stojící akt

popis: Olej na plátně, 123x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Rentolováno.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč