středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol. - Stojící akt

Olej na plátně, 123x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rentolováno.

středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
51989. Stojící akt
Dražba ukončena:29.10.2020 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč