středoevropský malíř 17.století - Bitva s turky

Olej na plátně, 46x58 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 17.století
46438. Bitva s turky
Dražba ukončena:25.06.2020 19:40:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč