středoevropský malíř 18. stol. - Bitevní vřava

Olej na plátně, 74x94 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 18. stol.
43941. Bitevní vřava
Dražba ukončena:30.04.2020 20:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč