středoevropský malíř 18. stol. - Rodinná idylka

Olej na dřevě, 31x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 18. stol.
52728. Rodinná idylka
Dražba ukončena:25.11.2020 19:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč