středoevropský malíř 18. stol. - U zříceniny

Nejdelší strana: 72 cm

Olej na plátně, 40x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 18. stol.
83981. U zříceniny
Dražba ukončena:29.09.2022 21:46:49
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč