středoevropský malíř 19. stol. - Krajina s hradem v horách

Olej na plátně. 74x100 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 19. stol.
40218. Krajina s hradem v horách
Dražba ukončena:30.01.2020 22:51:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč