středoevropský malíř 19. stol. - Pasák ovcí

Olej na plátně. 36x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 19. stol.
38679. Pasák ovcí
Dražba ukončena:11.12.2019 21:24:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč