středoevropský malíř 19. století - Zjevení Čtrnácti svatých pomocníků s malým Ježíškem

Olej na plátně, 76x52 cm. Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

středoevropský malíř 19. století
70182. Zjevení Čtrnácti svatých pomocníků s malým Ježíškem
Dražba ukončena:16.12.2021 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč