středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

51578. Zátiší s loutnou

popis: Olej na plátně, 42x27 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 1 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč