středoevropský malíř 2. pol. 18. stol. - Ovce na pastvě

Olej na dřevě, 12x16 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 18. stol.
48680. Ovce na pastvě
Dražba ukončena:27.08.2020 20:58:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč