středoevropský malíř 2. pol. 18. stol. - Pasáček u řeky

Olej na plátně, 39x52 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

středoevropský malíř 2. pol. 18. stol.
79097. Pasáček u řeky
Dražba ukončena:30.06.2022 21:27:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč