středoevropský malíř 2. pol. 18.stol. - Pod skalou

Olej na plátně. 30x23 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Restaurováno.

středoevropský malíř 2. pol. 18.stol.
39904. Pod skalou
Dražba ukončena:29.01.2020 21:37:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč