středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dialog

Olej na plátně, 60x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rentoilováno.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
63739. Dialog
Dražba ukončena:26.08.2021 22:21:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč