středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Mladý flétnista

Olej na dřevě, 46x39 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
45253. Mladý flétnista
Dražba ukončena:27.05.2020 22:18:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč