středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Návrat z lovu

Nejdelší strana: 63 cm

Olej na plátně, 53x42 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Malba odborně vyčištěna.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
81073. Návrat z lovu
Dražba ukončena:27.07.2022 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč