středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Pohled do krajiny

Olej na plátně, 64x103 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 130 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
81207. Pohled do krajiny
Dražba ukončena:27.07.2022 23:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč