Vilém Preis - Portrét dívky v krajkových šatech

Olej na plátně, 63x51 cm. Signováno vzadu Wil. B. Preis. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1851, Praha
Žák pražské malířské akademie (1868-1874). Roku 1901 vymaloval votivní obraz pro kostel v Klobukách "Srdce Pána Ježíše".

Vilém Preis
86302. Portrét dívky v krajkových šatech
Dražba ukončena:30.11.2022 21:21:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč