Olej na plátně, 63x51 cm. Signováno vzadu Wil. B. Preis. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 79 cm
o autorovi: 1851, Praha
Žák pražské malířské akademie (1868-1874). Roku 1901 vymaloval votivní obraz pro kostel v Klobukách "Srdce Pána Ježíše".