středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Ženy u horského stavení

Olej na plátně, 45x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
48543. Ženy u horského stavení
Dražba ukončena:26.08.2020 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč