středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

51619. Portrét dámy s brýlemi

popis: Olej na plátně, 63x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 000 Kč