středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Portrét dámy s brýlemi

Olej na plátně, 63x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
51619. Portrét dámy s brýlemi
Dražba ukončena:28.10.2020 19:56:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč