signatura nečitelná - Špacír zimní krajinou

Olej na dřevě, 21x31 cm. Signováno vlevo dole nečitelně, datováno 1882. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
49470. Špacír zimní krajinou
Dražba ukončena:01.10.2020 22:19:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč