středoevropský malíř kolem pol. 19. stol. - Podhůří s jezerem

Olej na plátně, 63x79 cm. Nesignováno. Rámováno.

středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.
45386. Podhůří s jezerem
Dražba ukončena:28.05.2020 20:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč