Středoevropský malíř kolem roku 1850 - Odpočinek u vodopádu

Olej na plátně, 70x52 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno - nažehleno na druhotné plátno.

Středoevropský malíř kolem roku 1850
52731. Odpočinek u vodopádu
Dražba ukončena:25.11.2020 19:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč