středoevropský malíř přelom 17. a 18. stol. - Galantní scéna

Olej na plátně, 50x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř přelom 17. a 18. stol.
46429. Galantní scéna
Dražba ukončena:25.06.2020 19:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč