středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Honba za zlatem

Olej na plátně, 46x61 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 78 cm

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
108180. Honba za zlatem
Dražba ukončena:27.12.2023 23:20:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč