středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol. - Na statku

Olej na kartonu, 31x41 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř přelomu 19. a 20. stol.
47570. Na statku
Dražba ukončena:30.07.2020 22:03:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč