středoevropský malíř 2.pol.19.stol. (monogramováno A.H.) - Na procházce u řeky

Olej na kartonu, 55x42 cm. Monogramováno vlevo dole A.H. 1884. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2.pol.19.stol. (monogramováno A.H.)
45130. Na procházce u řeky
Dražba ukončena:27.05.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč