Jan Štursa - Klečící

Keramika, výška 28 cm. Značeno Štursa.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

17830. Klečící
Dražba ukončena:11.04.2018 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč