Švabinský Max

47879. Amor a dívka

popis: Litografie, 11x7 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Švabinský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 35 dnů, 4 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč