Svatopluk Souček - Ženy u kostela

Olej na plátně, 46x53 cm, signováno vlevo dole S. V. Souček, rám, zaskleno.

1902, Přerov na Moravě
Žák UMPRUM v Praze. Roku 1926 absolvoval studia na AVU (prof. Nechleba). Poté studoval v Paříži (1930) i Itálii (1933). Malíř podobizen (Dr. J. Šrámek, Dr. K. Engliš,...) a genrových výjevů (oráč, pradlena,...).

Pozn.: Malba místy znečištěna. Rám poškozen.

2320. Ženy u kostela
Dražba ukončena:27.05.2015 21:34:39
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 100 Kč