Svatopluk Máchal - Cirkus v Plzni

Olej na kartonu, 49x68 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozeno. Vzadu pozůstalostní razítko.

5325. Cirkus v Plzni
Dražba ukončena:28.09.2016 19:50:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč