Jiří Trnka - Dětská projížďka

Litografie, 16x12 cm. Signováno vlevo nahoře Trnka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

21491. Dětská projížďka
Dražba ukončena:28.06.2018 20:15:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč