Svatopluk Máchal - Továrna

Akvarel, 42x52 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Značeno vzadu pozůstalostním razítkem s číslem 37. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1947
Narodil se v Třebíči. Studoval v Praze Umprum a AVU u prof. Obrovského a Thieleho. Studijní cestu podnikl do Paříže. Pracoval jako středoškolský profesor. V jeho tvorbě jsou ceněny hlavně menší formáty - akvarely a práce na papíře. Zabýval se také figurání malbou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 58 000 Kč.

27398. Továrna
Dražba ukončena:31.01.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 21.01.2019 22:49:37 30
1 000 Kč 19.12.2018 22:10:56 238