Svatopluk Souček - Oblékání

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo dole Svatopluk Souček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

62658. Oblékání
Dražba ukončena:29.07.2021 22:22:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč