Svatopluk Souček - Pohled na krajinu

Akvarel, 29x44 cm. Signováno vpravo dole Svatopluk Souček 57. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1902 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

305691. Pohled na krajinu
Dražba ukončena:31.07.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.07.2020 15:36:18 6234
500 Kč 27.07.2020 8:46:35 3780