Svatopluk Souček - Pohled na Vyškov

Tempera na kartonu, 44x71 cm. Signováno vpravo dole Svatopluk Souček 63. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 24 000 Kč

303343. Pohled na Vyškov
Dražba ukončena:24.01.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 21.01.2020 15:03:09 5732